Кошик
20252 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Установка і заповнення акваріума.

Установка і заповнення акваріума.

Акваріум встановлюється на рівній та твердій підставці. Не рекомендується встановлювати акваріум на підвіконні або уздовж вікна. Оптимальним варіантом буде установка акваріума вздовж стіни, що примикає до вікна, з причини того, що при падаючому світлі, завдяки посилення візуального ефекту, рибки краще виглядають. Крім того, надлишок світла в літній час викликає цвітіння води.

Великі суцільноскляні акваріуми необхідно встановлювати тільки на дуже рівну поверхню, яку слід покрити яким-небудь пружним матеріалом, наприклад, сукном або повстю. Інакше посудину може луснути тільки з-за того, що під ним виявилася навіть звичайна піщинка, яка в цьому випадку може спрацювати як алмаз. Акваріум, заповнений водою переносити або пересувати не можна. У разі необхідності переміщення акваріума, воду слід попередньо злити.

Перед заповненням новий акваріум необхідно помити водою кімнатної температури, наповнити і залишити постояти 4-5 днів. Це потрібно для видалення хімічних речовин, які входять до складу замазки для скла і фарб. Після цього воду потрібно злити, повторно обполоснути, а потім тільки насипати на дно пісок, попередньо промивши його, і можна приступати до посадки рослин.

Водні рослини доцільно розмістити вздовж задньої і бічних стінок скляної водойми, а передню частину залишити вільною.
Перед тим як заселити рибок варто почекати 3-5 днів, для того, щоб посаджені рослини вкоренилися. Не переживайте, якщо перші дні вода в повністю заселеному акваріумі буде каламутною. Причиною цього будуть найдрібніші частинки грунту у зваженому стані і головне, внаслідок розмноження різноманітних бактерій. Через деякий час ці бактерії будуть знищені різними мікроорганізмами (коловертки, інфузоріями та ін), що забезпечують мінералізацію рибних виділень та біологічну очистку води в акваріумі, каламуть осяде, і вода поступово посвітлішає. Тому слід дати цим процесам завершитися, а не міняти воду раз за разом. Зазвичай воду в акваріумі не змінюють роками, лише по мірі випаровування доливають, а іноді частково підміняють під час очищення дна за допомогою шланга.

Причиной помутнения воды в аквариуме может быть и избыточная подача корма, или же погибшая рыбка, которую не удалили вовремя. Вообще-то корм необходимо давать маленькими порциями, для того, чтобы рыбки съедали его сразу и не позволяли сухому корму засорять дно и разлагаться, а мотылю зарываться в песок. К тому же, многие специалисты считают, что кормление рыб сухим кормом нежелательно. Если он все-таки используется, то давать его надо в плавающих кормушках и в ограниченном количестве, а несъеденную часть корма извлекать из аквариума с помощью сачка. Крім згаданих пристосувань – шланга, плаваючою годівниці і сачка, для акваріума потрібен скребок для очищення скляних частин від водоростей.
Не забувайте, що колишній у вживанні акваріум не слід надовго залишати без води, інакше замазка його висохне, і акваріум швидко вийде з ладу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner