Кошик
12769 відгуків
Зоомагазин «Шиншилка» — Дискаунтер зоотоваров
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветаптека. Безкоштовна доставкаЦентр обработки заказов.
УкраїнаХарківська областьХарківпр. Московский,39
Лицензия на розничную и оптовую торговлю ветеринарными препаратами АЕ 575231
+38 ( 067) 149 99 80
( Вам перезвонят !) Украина
+38 ( 067) 149 99 80

Установка і заповнення акваріума.

Установка і заповнення акваріума.

Поради по установці,заповнення та догляду за акваріумом.

Акваріум встановлюється на рівній та твердій підставці. Не рекомендується встановлювати акваріум на підвіконні або уздовж вікна. Оптимальним варіантом буде установка акваріума вздовж стіни, що примикає до вікна, з причини того, що при падаючому світлі, завдяки посилення візуального ефекту, рибки краще виглядають. Крім того, надлишок світла в літній час викликає цвітіння води.

Великі суцільноскляні акваріуми необхідно встановлювати тільки на дуже рівну поверхню, яку слід покрити яким-небудь пружним матеріалом, наприклад, сукном або повстю. Інакше посудину може луснути тільки з-за того, що під ним виявилася навіть звичайна піщинка, яка в цьому випадку може спрацювати як алмаз. Акваріум, заповнений водою переносити або пересувати не можна. У разі необхідності переміщення акваріума, воду слід попередньо злити.

Перед заповненням новий акваріум необхідно помити водою кімнатної температури, наповнити і залишити постояти 4-5 днів. Це потрібно для видалення хімічних речовин, які входять до складу замазки для скла і фарб. Після цього воду потрібно злити, повторно обполоснути, а потім тільки насипати на дно пісок, попередньо промивши його, і можна приступати до посадки рослин.

Водні рослини доцільно розмістити вздовж задньої і бічних стінок скляної водойми, а передню частину залишити вільною.
Перед тим як заселити рибок варто почекати 3-5 днів, для того, щоб посаджені рослини вкоренилися. Не переживайте, якщо перші дні вода в повністю заселеному акваріумі буде каламутною. Причиною цього будуть найдрібніші частинки грунту у зваженому стані і головне, внаслідок розмноження різноманітних бактерій. Через деякий час ці бактерії будуть знищені різними мікроорганізмами (коловертки, інфузоріями та ін), що забезпечують мінералізацію рибних виділень та біологічну очистку води в акваріумі, каламуть осяде, і вода поступово посвітлішає. Тому слід дати цим процесам завершитися, а не міняти воду раз за разом. Зазвичай воду в акваріумі не змінюють роками, лише по мірі випаровування доливають, а іноді частково підміняють під час очищення дна за допомогою шланга.

Причиной помутнения воды в аквариуме может быть и избыточная подача корма, или же погибшая рыбка, которую не удалили вовремя. Вообще-то корм необходимо давать маленькими порциями, для того, чтобы рыбки съедали его сразу и не позволяли сухому корму засорять дно и разлагаться, а мотылю зарываться в песок. К тому же, многие специалисты считают, что кормление рыб сухим кормом нежелательно. Если он все-таки используется, то давать его надо в плавающих кормушках и в ограниченном количестве, а несъеденную часть корма извлекать из аквариума с помощью сачка. Крім згаданих пристосувань – шланга, плаваючою годівниці і сачка, для акваріума потрібен скребок для очищення скляних частин від водоростей.
Не забувайте, що колишній у вживанні акваріум не слід надовго залишати без води, інакше замазка його висохне, і акваріум швидко вийде з ладу.

Інші статті