Кошик
20259 відгуків

Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів

Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!
Вітрина
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів

Вітаємо !!!

Наші сторінки - у Фейсбуці та Інстаграмі https://www.facebook.com/shinshilka.ua та https://www.instagram.com/shinshilka_com) .

 

Чому менеджери Шиншилкі не дають рекомендацій при купівлі кормів ?

1. Для якісного підбору корму необхідно проаналізувати безліч факторів ( стать, вага, вік, породу, фізичні навантаження, перенесені захворювання та призначене лікування, реакцію на корми, які використовувалися раніше , тощо ). У результаті потрібен значний час ( від 1 години ) і досвід для вирішення цього завдання. Ми переконані, що краще за Вас ніхто не знає Вашого вихованця.  Витратите час на спостереження за ним, а потрібна інформація завжди присутня в картках товару магазину, зіставивши ці дані Ви зробите логічний і правильний вибір на користь Вашого вихованця.

2. Відповідно до восьмого принципу нашої діяльності (докладніше - Про нас) у нашому магазині заборонені індивідуальні мотиваційні програми постачальників і фінансова винагорода нашого менеджера ніяк не залежить від марки та вартості продукту, що продається - це запорука його чесного ставлення до Вас і продукту. На жаль, абсолютна більшість постачальників зловживають фінансовою винагородою за рекомендацію саме їх продукту магазином, що в результаті призводить до прямої фінансової вигоди продавця на шкоду інтересам Вашого вихованця.

Подібні упереджені рекомендації не можливі в Шиншилці - ми цінуємо Вашу довіру до нас і робимо все можливе і неможливе, щоб виправдати її .

 

Бережіть Україну !  Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!

З Любов'ю та Повагою Ваша "Шиншилка" 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner