Кошик
20376 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Умови доставки та оплати

Способи доставки

 • Самовивіз - Шиншилка ДержпроміБезкоштовноЗабрати самостійно замовлення за адресою м.Харків по вулиці Ю. Зойфера, 3 - (057) 782 83 05. З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно.
 • Самовивіз - Шиншилка на Байрона ( Комунальний ринок )БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою м. Харків, пр-т Байрона, 161 ( Комунальний ринок ) - (057) 766 72 08 . З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Фонвізіна ( Одеська )БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою м. Харків вул. Фонвізіна, 19 ( навпроти Державної ветеринарної клініки ) - ( 057) 782 56 67 . З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Олексіївці ( м. Перемога )БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою м. Харків пр. Перемоги 58-А (м. Перемога) (057) 782 24 02 . З 10 до 17. Вихідний – неділя Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Салтівському шосе ( Салтівка 601,602,625 мкр)БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою р. Харків вул. Салтівське шосе 256 ( поруч з супермаркетом Клас) ( 057) 754 89 98 з 10 до 17 с 10 до 17 пн - сб , неділя вихідний. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Тракторобудівників ( Салтівка 603,604,605 мкр)БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою проспект Тракторобудівників , 67-А ( на перетині пр. Тракторобудівників та вул. Ст. Стуса (колишня вул. Механизаторская) ( 057) 782 45 68 . З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Героїв Праці ( Салтівка )БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою м. Харків, вул. Академіка Павлова, 148 ( м. Героїв праці ) - (0572) 65-92-97 / з 10 до 17 ПН-СБ. НД - вихідний. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Набережній ( м. Площа Конституції )БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою р. Харків Харківська набережна, 7/9 ( м. Площа Конституції ) - (057) 766 7238 . З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка Да Вінчі ( колишня Державінська )БезкоштовноЗабрати самостійно замовлення за адресою м.Харків проспект Гагаріна, 97 (057) 766 01 27 з 10 до 17 ПН-СБ. НД - вихідний. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Альошина (ХТЗ)БезкоштовноЗабрати замовлення самостійно за адресою м. Харків вулиця Архітектора Альошина , 12 ( 057) 766 01 38. З 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на 23 серпня (м. 23 Серпня)БезкоштовноЗабрати самостійно замовлення за адресою м.Харків вул.23 Серпня, 62 – з 10 до 17. Вихідний – неділя. Доставка на точку видачі – безкоштовно.
 • Самовивіз - Шиншилка на Велозаводському мості (працює 8-20)БезкоштовноШиншилка на Велозаводському мості за адресою проспект Героїв Харкова, 187 тел: (057) 782-82-78 ( поряд 17-ої лікарні ). ПН-НД 8-20. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Безкоштовно по Україні замовлення від 2490 грн ( на відділення Укрпошти )БезкоштовноБезкоштовно по Україні замовлення від 2490 грн - на відділення Укрпошти - по повній передоплаті!
 • Укрпошта - 45 грн за 1 поштове місцеВартість доставки 45.00 ₴.Доставка по Україні за рахунок покупця замовлень від 500 грн - на відділення Укрпошти по повній передоплаті!
 • Самовивіз - Шиншилка на Холодній горіБезкоштовноЗабрати самостійно замовлення за адресою м.Харків, вулиця Полтавський Шлях, 171 , з 10 до 17 ПН-СБ. НД - вихідний. Доставка на точку видачі - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 0 грн.
 • Самовивіз - Шиншилка на Науковій ( працює 8-20 )БезкоштовноЗабрати самостійно замовлення за адресою м.Харків, вулиця Бакуліна (Єніна) ,9 ( м. Наукова )- з 8 до 20. Без перерви та вихідних. Доставка на точку видачі – безкоштовно.

Способи оплати

 • Оплата за реквізитамиОплата в банку на рахунок ФОП за реквізитами
 • Оплата на рахунокОплата в банку на рахунок ФОП за реквізитами

Чому менеджери Шиншилкі не дають рекомендацій при купівлі кормів ?

1. Для якісного підбору корму необхідно проаналізувати безліч факторів ( стать, вага, вік, породу, фізичні навантаження, перенесені захворювання та призначене лікування, реакцію на корми, які використовувалися раніше , тощо ). У результаті потрібен значний час ( від 1 години ) і досвід для вирішення цього завдання. Ми переконані, що краще за Вас ніхто не знає Вашого вихованця.  Витратите час на спостереження за ним, а потрібна інформація завжди присутня в картках товару магазину, зіставивши ці дані Ви зробите логічний і правильний вибір на користь Вашого вихованця.

2. Відповідно до восьмого принципу нашої діяльності (докладніше - Про нас) у нашому магазині заборонені індивідуальні мотиваційні програми постачальників і фінансова винагорода нашого менеджера ніяк не залежить від марки та вартості продукту, що продається - це запорука його чесного ставлення до Вас і продукту. На жаль, абсолютна більшість постачальників зловживають фінансовою винагородою за рекомендацію саме їх продукту магазином, що в результаті призводить до прямої фінансової вигоди продавця на шкоду інтересам Вашого вихованця.

Подібні упереджені рекомендації не можливі в Шиншилці - ми цінуємо Вашу довіру до нас і робимо все можливе і неможливе, щоб виправдати її .

 

Увага! Увага! Attention! Achtung!
 

1. Мінімальна сума замовлення 500 грн. Замовлення на меншу суму не обробляються.

2. Акваріуми і великі клітини - відправляються після часткової передоплати. Це пов'язано з тим, що ці товари обов'язково упаковуються поштовою службою в спеціальну упаковку (дерев'яна обрешітка).

3. Якщо покупець протягом 5 днів не забирає направляється йому товар, то він автоматично повертається до нас . У цьому випадку за пересилку товару в обидві сторони оплачує покупець.

4. Всі покупки у нас до 3000 грн захищені порталом Prom. ua (програма захисту покупців).

5. При отриманні товару покупець зобов'язаний перевірити цілісність,комплектацію і всі якісні характеристики товару безпосередньо в офісі перевізника. При виявленні дефектів, необхідно діяти відповідно до внутрішніх правил перевізника, тобто скласти офіційний акт про виявлення дефекту або недокомплектації. Так само необхідно по телефону або е-мейлу повідомити менеджера магазину про виявлений дефект.У цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторну відправку товару.

6. Після проведення розрахунків і прийняття замовлення в поштовому відділенні претензії за цілісність комплектації та інших якісних характеристик доступним при зовнішньому огляді не приймаються !!! Гарантія поширюється тільки на приховані дефекти не доступні при простому зовнішньому огляді.

7. Зоотовари та продукція, які були придбані поза торговельними або офісними приміщеннями за допомогою поштових пересилок , повинні бути доставлено продавцю ,у разі розірвання договору купівлі поштовою службою за рахунок покупця .

8. Згідно умов перевізника у разі перевезення габаритних вантажів ( перенесення,вольєри,акваріуми і т. п ) розрахунок за перевезення провадиться не за фактичною вагою, а за обьемною  ( розраховується за формулою перевізником ).

9. При замовленні товарів зі статусом "Під замовлення" - 100 % передоплата

10. Наш магазин робить все можливе для того,що б Вам запропонувати мінімальну ціну. Це накладає певну специфіку на наше обслуговування, а саме - наші оператори не підбирають товар ! При зверненні до нас, просимо Вас заздалегідь записати зацікавив код товару або оформити замовлення через сайт . Це дасть нам можливість обслуговувати Вас швидко і якісно за мінімальною ціною.Дякуемо ,що Ви з нами. З Любовью і повагою Ваша  "Шиншилка"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner