Кошик
20259 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Купуємо Кореллу.

Купуємо Кореллу.

Якщо ви хочете придбати домашнього улюбленця, але вас не влаштовує розкидана шерсть по будинку, або ви бажаєте повноцінного спілкування з вашим новим другом, то зверніть увагу на птахів. Особливо в цьому плані хороші папуги, бажано середніх розмірів. Такі птахи мають здатність до спілкування, легше піддаються дресируванню і мають більш екзотичний вид.
Для початку потрібно визначити яку породу середнього папугу вам хотілося б мати в своєму будинку. Зараз зоомагазини рясніють двома видами середніх папуг: це кореллі і нерозлучники. Ці дві породи схожі між собою, але при цьому мають значну відмінність у характері та звичках.
Якщо ви обираєте дуже активного друга, який буде заливисто співати і оповіщати кожне початок ранок треллю, то вам потрібен папуга-неразлучник. А якщо ж ви звикли до спокійного спілкування і хочете з ранку поспати, то зверніться до продавця з проханням про покупку кореллі.
Цю породу ще називають «німфи» - вже дуже вони гарні.
Такі папужки не галасливі і дуже рідко подають голос. Якщо ви захочете навчити їх розмови, то прийміть робити це якомога раніше. І якщо у вас все вийде – то ви знайдете прекрасного співрозмовника з приємним тембром голосу, а не крикливого говоруна.
При покупці зверніть увагу на зовнішній стан тварини: він повинен бути бадьорим і більш менш рухливим. Млявість птиці говорить сама за себе. Дізнайтеся про її віці: папуга повинен бути не занадто молодий (від 3-х місяців) і не занадто старий (до шести місяців). Так ваша пташка зможе швидше до вас звикнути і у вас залишиться час на її навчання. В основному навчання піддаються кореллі у віці до 1 року.
Визначення статі часом становить певні труднощі: визначити його можна лише спостерігаючи за папугою і виділяючи певні риси тіла і звички. Якщо сказати коротко про самцях, то у них:
1. Чубчик спрямований назад;
2. Не співає вранці трелями;
3. Рве папір клаптиками, а не смужками.
Якщо ви вже визначилися з тим, кого ви хочете взяти до себе додому, залишається тільки вибрати для нього будиночок та інші приналежності.
Клітина являє собою будинок пташки, і її розміри прямо пропорційні часу, яке вона буде там проводити. Якщо папуга основну частину свого життя буде знаходиться у вільному просторі стін квартири, то придбайте невелику клітку, але таку, щоб в ній можна було з легкістю пересуватися. У ній повинні бути жердочки. При цьому можна залишити пластмасові, які йдуть в комплекті з клітиною, або ж виготовити самостійно з гілок різних дерев. Більшою популярністю користуються березові і яблуневі галузки. Вони більш міцні і довговічні.
Годівниці повинні бути завжди повними. Придбайте декілька годівниць. У них обов'язково повинна бути вода і їжа. Додатковим джерелом живлення можуть бути свіжі фрукти і овочі – для них також потрібна годівниця. Також встановіть годівницю для черепашнику і гравію, який вимагається для перемелювання в зобу їжі, яку з'їв ваш вихованець. Для води можливе придбання вертикального поїльника, але його мінус полягає в складності його обробки і наповнення.
Игрушки несомненно потребуются для развития навыков попугаев. В магазинах очень много различных качелей, колокольчиков, лестниц, зеркал. Однако учтите, что поместив последнее в клетку к попугаю, вы автоматически приобретаете ему «нового» друга и он может реже начать с вами общаться. Не загромождайте клетку – пусть питомцу будет в ней уютно и тепло. Сама клетка должна находится вдали от сквозняков и других опасностей. Среди них часто отмечают наличие других животных (например, котов и собак).
Захистіть тварина від спілкування з маленькими дітьми, які ненароком можуть завдати шкоди тварині або ж самі постраждати від дзьоба папуги.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner