Кошик
20125 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Що потрібно знати перед купівлею декоративного кролика.

Що потрібно знати перед купівлею декоративного кролика.

Багато батьків, щоб порадувати свою дитину вирішують завести незвичайну звіринку. І багато, дуже часто зупиняють свій вибір на кроликах. Це рішення має бути обдуманим, так кролик вимагає багато уваги .

Декоративні кролики були отримані спеціально для того, що б їх утримувати саме в домашніх умовах. Краще купити кролика і заводчика так в магазинах не завжди правильно доглядають за звіром, і ви ризикуєте придбати не здорового кролика.

Існує безліч різноманітних видів кроликів: висловухі, карликові, зі стоячими вухами. Дуже прекрасні кролики з довжиною шерстю, але її треба вичісувати щодня. Розчісувати потрібно ретельно, від кінців до кореня волосся. Якщо не розчісувати, то можуть з'явитися ковтуни, їх потрібно тільки обрізати. З короткошерстим видом кроликів трохи легше.

Так как кролики растут очень быстро, то следует клетку покупать сразу большую ,в 5 раз больше в длину и ширину . Она должна позволят кролику, когда он вырастит, вытянуться во всю длину и с лёгкостью и без препятствий встать. Также в клетке должен быть домик, где он может отдыхать, место для лотка, поилки, мисочка для еды и сена. Клетку нужно покупать с пластмассовым поддоном, а не с решеточным дном, так как лапки питомца будут в них застревать. Клетку нельзя ставить на солнце, в душное помещение, а так же на сквозняк, так как духота плохо влияет, а сквозняк может вызвать простуду. Готовьтесь вставать рано, так как кролики любят пошуметь и поиграть. Подстилка из опилок или соломы ложиться на дно клетки и должна всегда быть сухой. Лоток моется каждый день, так как в использованный лоток маленький кролик не пойдет и может устроить туалет рядом. Если правильно следить за кроликом, то никаких нежелательных запахов не будет.

Животное нужно иногда выпускать из клетки, что бы оно бегало, но сначала нужно убрать все, что может он погрызть на своем пути: обвисшие провода, обувь до которой он может достать, а так же очень редко, но может добраться и к обоям.

Самий головний інгредієнт для кроликів це сіно. Сіно має бути без гнилі і запахів. Миска для їжі повинна бути обов'язково важка і приліплена до стінки клітини, так як кролики люблять їх перевертати. Вода в поїлці повинна бути відстояна. Годують кроликів комбікормом, кормовими сумішами, геркулесом, гречкою і вівсом.

Шлунок у кроликів дуже чутливий і може багато чого не переварити, тому їжу варто давати їм завжди хорошої якості, що б не викликати пронос.

Для того що б кролику не було нудно можна поставити в клітку колесо або дерев'яні іграшки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner