Кошик
12516 відгуків
Зоомагазин «Шиншилка» — Дискаунтер зоотоваров
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветаптека. Безкоштовна доставкаЦентр обработки заказов.
УкраїнаХарківська областьХарківпр. Московский,39
Лицензия на розничную и оптовую торговлю ветеринарными препаратами АЕ 575231
+38 ( 067) 149 99 80
( Вам перезвонят !) Украина
(067) 149 99 80
+38 ( 067) 149 99 80

Ідеальний домашній вихованець – це шиншила.

Ідеальний домашній вихованець – це шиншила.

Про шиншил.

Мешкає в Андах. А у нас користується великою популярністю при виборі домашнього улюбленця, має дивовижно красиве хутро.
Це активний пухнастий гризун, якого легко приручити, досить часто підходити до неї, розмовляти, пригощати насінням і шипшиною.
Шиншили – нічні тварини сріблясто-блакитного кольору, які бачать у темряві, мають великі вуха-локатори розміром 6 см і тулуб до 40 см в довжину, на задніх лапах по 4 пальці, передні лапки коротше на них по 5 хапальних пальців, шерсть густа і дуже м'яка буває 4 див.
Харчується один раз в день в основному кормом, який ви можете купити в будь-якому зоомагазині. Там містяться гранули і зерна також знадобиться грубе сіно і ще підсохлий хліб, важливо наявність чистої питної води.
Люблять великий простір, так що клітку варто купувати побільше з різними драбинками і будиночком. Можна використовувати тирсу для підстилки і міняти раз в тиждень. Шиншили не мають запаху.
Їм подобається купатися в піску. Такий звір не кусається, швидко звикає до хазяїна і сумує, дуже полохливий, довірливий і неймовірно товариський.
Хвороби зазвичай виникають від неправильного догляду та годівлі, звідси здуття живота, дисбактеріоз, захворювання шлунка та кишечника (більше 80 %). Це може бути пов'язано також з паразитами. Ще часто з'являються лишаї, це помітно по залысинам на шиї, голові, корені хвоста і запаленнях на різних ділянках шкіри.
У таких випадках необхідно показати тваринку ветеринарові, інакше тварина загине.
При гарному догляді ви легко уникнете багатьох захворювань і ваш вихованець проживе 17-20 років.

Інші статті