Кошик
20259 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Кішки продовжують життя господарям.

Кішки продовжують життя господарям.

В лабораторію Лондонського Інституту лікувальних методів впливу під час проведення досліджень увійшла кішка Березня. Датчики генераторів струму низької частоти, що беруть участь в дослідженні, стали просто зашкалювати. Фахівці порахували це збігом, але таке траплялося щоразу, коли кішка знаходилася поруч. Вчені виміряли електромагнітне поле кішки і з'єднання ясували, що вона виробляла більш сильним низькочастотне полі, ніж найдорожчий генератор. Більш того, кішка замінює п'ять генераторів низької частоти.

Низькочастотні генератори давно використовують у медицині для лікування запальних захворювань, загоєння ран і поліпшення кровообігу. Люди, які тримають вдома пухнастих мурлик, постійно знаходяться в сприятливому полі.

У свою чергу співробітники Берлінського Інституту Геронтології з'єднання ясували, що власники кішок живуть в середньому на 10 років довше тих, хто не завів собі такого вихованця. Дослідники пов'язаність язують це з котячою енергетикою і їх здатністю лікувати господаря. Під час хвороби в ділянках хворих органів у людей виникає негативне випромінювання, яке подобається кішкам. Чому кішки топчуть? Кішка топче хворий живіт під час хвороби або третя про ноги - таким чином кішки лікують людей.

Кішки — не тільки всіма улюблені домашні тварини, але й відмінні лікарі, здатні вилікувати своїх господарів від багатьох хвороб і продовжити їхнє життя.

Як би скептично не ставилася сучасна медицина до такого незвичайного методу лікування, як лікування за допомогою кішок, фелінотерапія стає все більш підтверджуваною наукою.

Фелінотерапія — різні методи та прийоми профілактики та лікування різних захворювань за допомогою особливого роду контактів з кішками. І хоча про лікування за допомогою котів відомо ще з праць Гіппократа, сучасна медицина тільки робить перші кроки до визнання подібних методик лікування.

На сьогодні вже існують деякі експериментальні факти цілющого впливу кішок на здоров'я господарів:

— Власники кішок в 3 рази рідше страждають серцево-судинними захворюваннями і на 18% рідше звертаються до лікарів;

— Під час погладжування кішки нормалізується пульс і артеріальний тиск;

— Кішки допомагають тим, хто страждає депресією, шизофренією, неврозами, маніями;

— Кішки зменшують дратівливість, тривожність, напруженість з підвищенням м'яка м'язового тонусу, субклінічні порушення самопочуття при метеопатичних сезонних розладах.

Для нервової системи людини найбільш цілющим є муркотіння кішок: діапазон звуків (20-50 герц), що видаються кішками, зміцнює кістки на 20% і покращує їх ріст; це може бути використано для профілактики та лікування остеопорозу.

У деяких країнах, наприклад, в Америці та Великобританії, в якості додаткового лікування розумово відсталих дітей, а також людей, що страждають серцевими розладами, ушкодженнями мозку, різними залежностями та психічними захворюваннями, застосовують контакти з кішками — фелінотерапію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner