Кошик
12769 відгуків
Зоомагазин «Шиншилка» — Дискаунтер зоотоваров
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветаптека. Безкоштовна доставкаЦентр обработки заказов.
УкраїнаХарківська областьХарківпр. Московский,39
Лицензия на розничную и оптовую торговлю ветеринарными препаратами АЕ 575231
+38 ( 067) 149 99 80
( Вам перезвонят !) Украина
+38 ( 067) 149 99 80

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Хто б міг подумати ?

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

  Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Австрійські вчені прийшли до цікавого висновку: зв'язок собак та їх господарів дуже схожа на відносини дітей і батьків.

На думку експертів, тварини настільки пристосувалися жити поруч з людиною, що в більшості випадків господар є основним соціальним партнером свого вихованця й тому поведінка собаки аналогічно поведінки маленької дитини.

Така міцна зв'язок заснована на відчутті безпеки, яке характерно для відносин батьків і дітей, коли малюки сприймають дорослого опікуна як оплот надійності, що гарантує захищеність.

Лікар ветеринарної медицини Ліза Хорн досліджувала поведінку собак. Зокрема, вона провела експеримент на реакцію собаки в трьох різних умовах: у присутності хазяїна, в його відсутність і при його словесному заохочення. В експерименті використовувалась електронна іграшка, за допомогою якої собака могла «заробити» собі їжу.

Цікаво, що набагато менше зацікавленості у грі, а як наслідок, і «заробляння» їжі, чотириногі виявляли, якщо господаря в приміщенні не було. І навпаки, якщо господар був поруч, то інтерес до іграшки значно зростав, причому, абсолютно неважливо, мовчить господар або ж підбадьорює свого улюбленця словесно.

Те ж саме спостерігається і в стосунках «батьки–діти», де присутній ефект так званого «безпечного базису» − коли відчуття безпеки, що виходить від мами і тата, дає дитині можливість спокійно пізнавати навколишній світ.

Інші статті