Кошик
20125 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Собаки – це маленькі діти в сім'ї

  Собаки – це маленькі діти в сім'ї

Австрійські вчені прийшли до цікавого висновку: зв'язок собак та їх господарів дуже схожа на відносини дітей і батьків.

На думку експертів, тварини настільки пристосувалися жити поруч з людиною, що в більшості випадків господар є основним соціальним партнером свого вихованця й тому поведінка собаки аналогічно поведінки маленької дитини.

Така міцна зв'язок заснована на відчутті безпеки, яке характерно для відносин батьків і дітей, коли малюки сприймають дорослого опікуна як оплот надійності, що гарантує захищеність.

Лікар ветеринарної медицини Ліза Хорн досліджувала поведінку собак. Зокрема, вона провела експеримент на реакцію собаки в трьох різних умовах: у присутності хазяїна, в його відсутність і при його словесному заохочення. В експерименті використовувалась електронна іграшка, за допомогою якої собака могла «заробити» собі їжу.

Цікаво, що набагато менше зацікавленості у грі, а як наслідок, і «заробляння» їжі, чотириногі виявляли, якщо господаря в приміщенні не було. І навпаки, якщо господар був поруч, то інтерес до іграшки значно зростав, причому, абсолютно неважливо, мовчить господар або ж підбадьорює свого улюбленця словесно.

Те ж саме спостерігається і в стосунках «батьки–діти», де присутній ефект так званого «безпечного базису» − коли відчуття безпеки, що виходить від мами і тата, дає дитині можливість спокійно пізнавати навколишній світ.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner