Кошик
20384 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Когтеточки від підлоги до стелі для котів і кішок

Подряпини є показником характеру і поведінки кішок. Знаки, які вони залишають на поверхні, мають певне значення. На відкритому місці, ці візуальні маркери є важливими, оскільки вони забезпечують для будь-яких наближаються кішок видимий знак того, що вони на вході в зону, де постійно живе інша кішка. Коли кішка дряпає поверхню, вона також залишає нюховий знак запаху залоз від подушечок лап. Таким чином, коли інша кішка підійде до подряпини, вона зможе зібрати інформацію по запахам.

Вихованець, який живе в будинку, не залишає своїх звичок і з задоволенням дряпає все підряд, якщо не забезпечити їй для такої емоційної розрядки спеціальні когтеточки від підлоги до стелі для котів і кішок. Тоді вашій кішці буде, де пограти, поспати і поточити кігті і вона буде завжди щасливою, активним. Поганий настрій вашої кішки легко зникне при інтенсивному дряпання. Високі дерева з сизалю різної висоти, які можна комбінувати в будь-якій конфігурації з гамаками, полицями, притулками для вашої кішки виступають в якості іграшок і когтеточек одночасно. Зношені сегменти легко замінюються.

На додаток до настінних і вільно стоять конструкцій для котячі забав, є ще більш великі пристрої для кішки, які прив'язані між підлогою і стелею з натягом. Інші конструкції можуть лежати на підлозі, але кріпляться до стіни у верхній частині. Ці дуже раціональні рішення дозволяють витрачати енергію коту, який використовує весь простір від підлоги до стелі, але не завдає шкоди меблів. Для виготовлення когтеточки від підлоги до стелі для котів і кішок використовуються натуральні матеріали, що не шкодять здоров'ю домашніх улюбленців. Скелелазіння – це друга натура кішок після дряпання. Багато домашні кішки позначають кігтями свої штучні іграшки-дерева, будинки. Когтеточки дуже важливі для ваших улюбленців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner