Кошик
12769 відгуків
Зоомагазин «Шиншилка» — Дискаунтер зоотоваров
Фільтри
Ціна
Акція
Вид корму
  • 7
Розмір породи тварин
  • 7
Виробник
  • 7
Країна виробник
  • 7
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветаптека. Безкоштовна доставкаЦентр обработки заказов.
УкраїнаХарківська областьХарківпр. Московский,39
Лицензия на розничную и оптовую торговлю ветеринарными препаратами АЕ 575231
+38 ( 067) 149 99 80
( Вам перезвонят !) Украина
+38 ( 067) 149 99 80

Royal Canin X-Small для собак вагою до 4 кг

Турбота про маленьких собак завжди вимагає більшої уважності від людини. Вся справа в тому, що домашній улюбленець маленьких розмірів більше піддається різноманітним захворюванням, і більше залежний від свого власника. Саме тому слід підбирати відповідний корм, який допоможе песика маленького розміру завжди відчувати себе просто чудово.

Корм Royal canin – это идеальный выход для владельцев домашних питомцев сразу по нескольким причинам. Во-первых, данный корм не отличается завышенной стоимостью, несмотря на все его положительные качества. Во-вторых, он продается практически в любом магазине. А в-третьих, подобное питание дарит идеальную заботу о здоровье питомца.

Многие ветеринары рекомендуют именно питание от Royal canin, поскольку считают его наиболее сбалансированным и качественным. Разумеется, прежде чем начинать давать корм, лучше заранее посоветоваться со специалистом и правильно подобрать подходящий вариант питания.

Місце покупки також відіграє величезну роль, адже купуючи Royal canin в хорошому магазині, людина може розраховувати не тільки на низькі ціни, але ще й чудова якість товару. У будь-якому випадку, правильний підбір харчування допоможе людині приділити більше уваги своєму улюбленцеві і якісно подбати про його самопочуття.