Кошик
18407 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Фільтри
Ціна
Акція
Вид корму
Розмір породи тварин
Виробник
Країна виробник
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (67) 149-99-80
(Вам передзвонять!) Україна
+380 (67) 149-99-80

Pro Plan корм для собак і цуценят (Франція)

PRO PLAN є повноцінним  кормом для котів і собак.Це корм, який має високу харчову цінність, що сприятливо впливає на здоров'я вашого улюбленця. Результати годування  підтверджені дослідженнями. Кожен господар цінує своїм улюбленцем, і правильне годування основна турбота про нього. Перший рік життя вихованця найважливіший ступінь у його розвитку, але й упродовж усього життя його потреби змінюються, PRO PLAN пропонує великий вибір суперпреміум кормів для всіх стадій життя вихованця: корм для дитинчати, дорослого та похилого віку тварини, з різним ступенем активності, особливостями здоров'я.

Компанія на перше місце під час виготовлення кормів ставить те, що якість  залежить від  складники, тому корму PRO PLAN (Проплан) готують тільки зі свіжого м'яса. Технологія виробництва влаштована так, щоб з'єднати свіже м'ясо із сухими елементами. Як результат,  корму PRO PLAN слугують кормами найвищої якості. Невіддільна частина цього —  володіння дивовижними смаковими якостями, що гідно оцінять хатні тварини.

Корми PRO PLAN захищають, зміцнюючи  імунну та нервову системи, покращують стан шкіри та шерсті, покращують травлення, як результат ваш вихованець грайливий і активний, а головне здоровий. Склади кормів PRO PLAN (Проплан) розроблені виключно ветеринарними лікарями та технологами з харчування компанії PURINA.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner