Кошик
20259 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Невибагливі види акваріумних рибок

Невибагливі види акваріумних рибок

Краще почати знайомство з видами риб, які невибагливі. Але потрібно знати, що невибагливість це не те, що рибкам буде добре навіть у банку, в якій вода з під крана. Будь рибці, навіть невибагливою потрібен акваріум, який облаштований для них з усіма правилами. Які ж рибки будуть для новачка найкращими в придбанні?

Гуппі – це, напевно, самий невибагливий вид риб. Самки більші за самців, колір непоказний, сірий. У самців є в забарвленні різноманітність. Плавці яскраві, вуалеобразные. Розмноження гуппі відбувається легко, так як вони живородні. Мальки народжуються вже практично сформувалися. Мальки можуть після народження харчуватися планктоном, але дрібним, також і сухим кормом в подрібненому вигляді. Але можна і зовсім не заводити самок, а купити тільки самців, вони зможуть ваш акваріум зробити набагато яскравіше, проживуть довше.

Пецилії – ще один вид невибагливих акваріумних рибок. Забарвлення в природі жовто-коричнева, у хвоста знаходиться два темні плями. Але тільки завдяки селекції, пецилії акваріумні, мають велику кількість забарвлень. Спокій і миролюбність ось найголовніше якість даних рибок. Їм потрібен сухо корм і невелика кількість кисню, можуть витримати жорстку воду. Вони також як і гуппі живородні.

Мечоносці – це вид риб з яскраво коралової забарвленням. Самка крупніша, ніж самець. Самці також відрізняються на хвостовому плавці довгими променями, які чимось нагадують меч. Він пофарбований у жовто-оранжевий колір і має окантовку чорного кольору. Можуть бути присутніми також червоні або зелені відтінки в кольорі. Мечоносці також живородні і їх легко можна схрестити з пецелиями. Але знайте що вони спритні рибки, проявляють домінантність.

Даніо-реріо – це рухливі рибки і миролюбні, розміри їх невеликі. В основному їх зграйний спосіб життя. Найкраще якщо вас будуть проживати в одному акваріумі штук 10. Їх розмір не більше 7 сантиметрів. Тіло сріблястого кольору і довге, на якому є яскраво сині смуги. Молоді рибки мають плавці короткі, але з часом, коли вони відростуть, виходить вуаль. Рибки стрибучий і енергійні. Для їх утримання підійде просторий акваріум, з покривним склом зверху. У рибок немає вимог до складу води і температури.

Кардиналы – это рыбки уживчивые и веселые. Длина 3 сантиметра и имеют симпатичный вид. Они разделяют аквариум и с другими рыбками, но небольших размеров. По окраске плавника можно понять кто перед вами самка или самец. Самцы имеют яркий плавник. У самца также плоское брюшко, а полное и округленное у самки. Это родственники карасей и карпов. Их обитание находится в ручьях и в Китае в небольших реках. Они мечут икру и их образ жизни стайный. Если содержать их в аквариуме, то у них нет практически никаких претензий. У них нет нужды в фильтрации и обогреве. Краще всього якщо в акваріумі будуть перебувати 10 рибок.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner