Кошик
20259 відгуків
Зоомагазин Шиншилка — Дискаунтер зоотоварів
Контакти
Зоомагазин Шиншилка - Дискаунтер зоотоваров.Корма для кішок і собак. Ветеринарна аптекаЦентр обробки замовлень
Харківська набережна, 7/9, м. Харків, 61057, Харків, Україна
+380 (50) 303-51-25
Вам передзвонять!
+380 (67) 149-99-80
Вам передзвонять!

Німецька вівчарка.

Німецька вівчарка.

Вівчарка, звана німецькій, це популярна нині порода собак, яка раніше позиціонувалася, як пастуший собака або використовувалася як службово-розшукової.

З'явилася німецька вівчарка в результаті схрещування гуртових собак, деяких їх різновидів, які були характерними для південної і центральної частин Німеччини. Зараз фахівці виділяють довгошерсту і гладкошерстого різновиди німецьких вівчарок. При цьому сучасні вівчарки в основному це виставкові, службові або родинні собаки.

Характеристики вівчарок

Пси німецьких вівчарок в середньому виростають до 0,60-0,65 м, а суки до 0,55-0,60 м, при цьому вага псів становить приблизно 30-40 кг, а суки важать 22-32 кг. З'явилася вівчарка в Німеччині в кінці 19 століття і по класифікації МКФ її відносять до 1-ї групи та 1-ї секції.

Варто відзначити, що німецька вівчарка одна з найбільш кмітливих і входить в трійку найрозумніших, відрізняється своїм врівноваженим і досить рухливим типом поведінки, природно вівчарка легко піддається дресируванню. Найкращих результатів вівчарки домагаються, якщо у них весь час один господар, але при цьому вона без проблем може виконувати команди і іншої людини, що не характерно для багатьох інших порід. Така особливість додає вівчарці «очок» як службовому собаці, але стає мінусом для домашнього пса, який охоче грати на майданчику з будь-якою людиною і навіть здатна піти з чужинцем.

Достатня кількість людей, в тому числі і фахівців, вважають вівчарку практично ідеальною, але є у цієї собаки і деякі недоліки. Наприклад, розвинений інтелект вівчарки іноді не дозволяє ефективно використовувати в якості службової собаки. Так, є вівчарки, які перед виконанням команди банально оцінюють ситуацію і замість того, щоб виконати команду «фас» пес оцінює: боїться противник його чи ні, наскільки він небезпечний, враховує його розміри, вага і навіть наявність зброї.

Бувають випадки, коли господар вівчарки змушений вступити в сутичку з противником, а його пес може просто підбігти переконатися, що господарю нічого не загрожує і спокійно спостерігати за тим, що відбувається.

При цьому варто відзначити, що деякі представники цієї породи боязливі, але справедливості заради треба сказати, боягузливі вівчарки зустрічаються вкрай рідко.

Використання вівчарки

Вівчарка це досить універсальна собака, яка може бути і службової, і захисної, і домашній, і собакою-поводирем, і компаньйоном, крім цього, як і раніше вона чудово справляється з завданнями пастушої собаки. Часто вівчарок можна зустріти в армії, поліції та на охорону кордону. У теж час, якщо вівчарка пройшла необхідну дресуру вона чудово справляється з таким обов'язком, як затримання порушника.

Важливою рисою німецької вівчарки як домашнього пса є її здатність ладити з дітьми та вівчарка готова пробачити їм багато чого.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner